Kouč hradeckých hokejistů Draisaitl prodloužil smlouvu o dva roky

28. února 2014 15:15 - Hradec Králové

Německý trenér Peter Draisaitl dál povede hokejisty Mountfieldu Hradec Králové. Osmačtyřicetiletý český rodák podepsal s klubem smlouvu na další dva roky. Uvedl to klubový web.

 

mountfieldhk.cz/Stanislav Souček

"Jsme rádi, že po poměrně dlouhém jednání došlo k dohodě, jelikož Petr je důležitý článek v koncepci, sportovní a obchodní strategii našeho klubu, kterou jsme si nastavili a prozatím úspěšně plníme," řekl generální manažer Aleš Kmoníček na klubovém webu. "Mužstvo detailně zná a má s ním velkou chuť pracovat i v nadcházejícím období. V Hradci Králové je spokojený, což mělo velký vliv na jeho rozhodování."

Hradec Králové je aktuálně v tabulce čtvrtý a bojuje o přímou účast ve čtvrtfinále. "Nyní se budeme soustředit na splnění cíle, kterým je umístění klubu do čtvrtého místa po základní části a co nejkvalitnější odehrání play off. Zároveň jsme začali pracovat na vhodném doplnění kádru pro další sezonu," dodal Kmoníček.

Drasaitl, bývalý útočník a německý reprezentant, přišel po trenérských angažmá v Oberhausenu, Fischtownu, Straubingu, Řeznu, Duisburgu, Ravensburgu a Norimberku v roce 2012 do Českých Budějovic. S HC Mountfield postoupil do předkola play off, kde vypadl s Vítkovicemi. Zůstal i poté, co se klub loni přesunul do Hradce Králové.

ČTK

ČT sport Ml. Boleslav - Třinec dnes 17:00
20210413T17:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Třinec
Ml. Boleslav vs. Třinec
Ml. Boleslav
Třinec
O2 Sport Liberec - Sparta dnes 17:00
20210413T17:00:00+0200
Liberec vs. Sparta
Liberec vs. Sparta
Liberec
Sparta

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..