Hokejisté Sparty a Pardubic se utkají již ve čtvrtek

3. března 2014 10:28 - Praha

Zápas závěrečného 52. kola hokejové Tipsport extraligy mezi Spartou a Pardubicemi se bude hrát již ve čtvrtek 6. března, oproti původnímu plánu o den dříve. V pátek totiž v Tipsport areně budou své první utkání čtvrtfinále play off Kontinentální ligy hrát hokejisté Lva Praha.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Vedení Sparty se snažilo vyřešit termínovou kolizi obou celků, které patří do Sportovního Holdingu Praha a zápasy hrají v Holešovicích, několik týdnů. Ve hře byla změna pořadatelství a přesunutí zápasu do Pardubic, což ale vedení soutěže nakonec zamítlo, nebo jeho odehrání v Litoměřicích či Hradci Králové.

Nakonec se bude hrát ve čtvrtek od 18:30 v Praze. "Tento krok můžeme uskutečnit vzhledem k vývoji tabulky a vyjasněné pozici Pardubic vůči šestému i jedenáctému místu," uvedl předseda představenstva Sparty Petr Bříza na klubovém webu.

Bez ohledu na výsledek posledního zápasu je totiž jasné, že Sparta základní část vyhraje a Pardubice skončí nejlépe sedmé, tudíž budou hrát předkolo play off.

"Měli jsme připravenou i záložní variantu na jiném stadiónu, ale tohle řešení je nakonec to nejlepší pro Spartu, Pardubice i samotnou extraligu," řekl Bříza.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2021/22

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..