Živě

Obránce Komety Miller má zastavenou činnost na dvě utkání

3. března 2014 15:57

Hokejový obránce Ryley Miller bude v nejbližších dvou zápasech chybět v sestavě Komety Brno. Disciplinární komise extraligy mu zastavila činnost za atak na útočníka Třince Jakuba Orsavu v nedělním zápase 50. kola nejvyšší soutěže. ČTK to řekl tiskový mluvčí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.

 

Milan Malíček, Právo

Miller napadl Orsavu v 59. minutě duelu, který Oceláři vyhráli vysoko 10:2. Rozhodčí jej vyloučili na pět minut a do konce utkání. Předseda disciplinární komise Karel Holý jej dnes potrestal podruhé.

"Ryley Miller napadl protihráče ranami pěstí, a to ve chvíli, kdy protihráč ležel na zemi a měl minimální šanci se útoku bránit," vysvětlil Holý další zastavení činnosti.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..