Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Karlovy Vary zkouší Haranta. Redlihs v klubu zůstane

11. srpna 2014 14:49 - Karlovy Vary

Lotyšský hokejový obránce Jekabs Redlihs uspěl na testech v extraligových Karlových Varech. Dres Energie by mohl obléknout i zkušený slovenský zadák Tomáš Harant, který je v klubu na dvoutýdenní zkoušce. Informovaly o tom oficiální internetové stránky západočeského celku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Lotyšský bek uzavřel s Karlovými Vary roční kontrakt. Novou smlouvu s Energií navíc podepsal talentovaný brankář David Honzík.

„David podpis dlouho zvažoval a vedení jeho obavy chápe. David ví, že v A-týmu Energie jsou dva velmi kvalitní brankáři Závorka a Habal a že pro něj bude velmi těžké se do sestavy prosadit. Snažil se sehnat adekvátní nabídku v zahraničí, což se mu nakonec nepodařilo, a domluvil se proto s naším klubem na smlouvě do 30. 4. 2016 s roční opcí," uvedl pro oficiální internetové stránky generální manažer klubu Miroslav Vaněk.

Obranu Západočechů by mohl vyztužit i čtyřiatřicetiletý zadák Harant, jenž v minulé sezóně působil v Hradci Králové.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..