Rubriky:

Tipsport extraliga

Kýhos po prvním semifinále vulgárně urážel sudí, vyfasoval pokutu 30 tisíc

27. března 2015 13:28 - Litvínov

Úvodní semifinálový duel extraligového play off mezi Litvínovem a Brnem měl dohru ještě dnes. Disciplinární komise soutěže se na základě faktů uvedených v zápise o utkání rozhodla udělit pokutu ve výši třicet tisíc korun trenérovi Komety Vladimíru Kýhosovi. Ten po skončení zápasu, který jeho svěřenci prohráli 2:3, v průchodu do šaten vulgárně napadl rozhodčí.

 

Dalibor Glück, ČTK

Osmapadesátiletý Kýhos, který podstatnou část své hráčské kariéry strávil právě v Litvínově, neunesl těsnou porážku Komety na ledě Severočechů a svou zlost si vulgárními urážkami vylil na hlavních rozhodčích Hribikovi s Úlehlou a čárových Ledererovi s Tošenovjanem.

Není to poprvé v sezóně, kdy Kometa pyká za jednání svého kouče. Během základní části dostala desetitisícový finanční trest za to, že Kýhos v den utkání veřejně hodnotil výkon arbitrů, což je disciplinárním řádem zapovězeno.

škv, Sport.cz

Jak dopadne páteční druhý zápas semifinále play off mezi Litvínovem a Brnem?


Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..