Rubriky:

Tipsport extraliga

Že proti Kometě kopírujeme čtvrtfinále? Pardubice už jsou na dovolené, věří si na pátek Petružálek

1. dubna 2015 06:45 - Brno

Semifinálová série proti Kometě zatím z litvínovského pohledu výsledkově kopíruje čtvrtfinále s Pardubicemi. Výhry v úvodních třech zápasech, v tom čtvrtém porážka. Znamená to tedy, že postupu se Verva dočká hned v pátek před svými fanoušky? „Neberu to tak, že máme nějaké mečboly a snažím se urvat každý zápas,“ tvrdil nejlepší střelec play off Jakub Petružálek. V brněnském podvečeru se trefil už posedmé.

 

Václav Šálek, ČTK

Ale té podobnosti jste si určitě všimnul, nebo ne?

Nekoukám do minulosti. Soustředím se na to, co bude zítra, pozítří. To co bylo s Pardubicemi už je pryč, a teď jsou na dovolené.

Doma jste v play off uspěli ve všech pěti případech, je to velká psychická výhoda?

Samozřejmě, to pomůže každému, když dobře znáte ten stadión a lidi stojí za vámi.

Zaskočila vás něčím v úterý Kometa?

Že na nás vletí, asi nikoho nepřekvapilo. To už se dalo čekat v pondělí, ale my jsme je zaskočili prvním gólem. Tentokrát se nám to ale nepodařilo, naopak jsme tam měli nějaká oslabení. To ubere síly, které chyběly ve druhé a třetí třetině.

Pocítili jste nějak, že se v brněnské sestavě objevil po delší pauze obránce Kempný?

Tohle my moc neřešíme. Asi je to hráč, který to uklidní v kabině, přinese víc zkušeností, ale my fakt nekoukáme na to, kdo tam stojí.

Váš gól tentokrát nic neřešil...

Doufal jsem ale, že nás nakopne. Ukázal to v neděli i Třinec, který pak dal tři góly za 94 vteřin. Je potřeba střílet z každé pozice.

Tak, jak to děláte vy?

Když máte sebevědomí, tak se na vás pohoda nalepí. Dneska to byl vyloženě šťastný gól. Já se to snažím prát všechno na bránu a uvidím, co tam spadne. Nemusí to být žádné krásné trefy.

Máte pocit, že si vás Kometa jako nejlepšího střelce hledí o něco víc?

Play off je i podívaná pro fanoušky, musí to být vyhecované a přesně to miluju na hokeji. Sám ale nemám velká očekávání, držím se spíš u země a věřím, že za stoprocentní výkon budu odměněn.

bum, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..