Rubriky:

Tipsport extraliga

Litvínov prosí o pomoc! Dva fanoušci Sparty se dopustili krádeže a ještě se tím chlubili

10. října 2016 16:23 - Praha

Radovali se ze zisku cenných tří bodů nad vicemistrovskou Spartou, kterou tak v domácím prostředí zdolali už pošesté za sebou. Jednomu fanouškovi hokejového Litvínova ale nedělní triumf 5:1 kalí incident se dvěma maskovanými příznivci pražského týmu. Ti mu totiž ukradli vlajku a kšiltovku, a ještě se tím chlubili na oficiálním facebookovém profilu litvínovského klubu.

 

Václav Šálek, ČTK

„Bodíky sice sbíráte, ale vlajky si nehlídáte," stojí v popisku u zveřejněné fotografie, na níž dva fanoušci Sparty s šálami přes obličej pózují se zcizenou žlutočernou vlajkou.

Po vítězství nad HC Sparta Praha zveřejnila na našem Facebooku skupina dvou sparťanských fanoušků příspěvek, který do...

Zveřejnil(a) Hokej Litvínov dne 10. říjen 2016

Vedení Vervy se proto v pondělí na svém Facebooku obrátilo na fanoušky s žádostí o pomoc. „Prosíme všechny, kteří by měli nějaké informace o této krádeži, ozvěte se nám do zpráv. Takové věci do hokeje nepatří, mezi fanoušky je vždy určitá rivalita, ale měli bychom k sobě chovat především vzájemný respekt a chovat se slušně," uvedl Litvínov.

„Hokej je sport, který český národ stmeluje, tak se všichni chovejme k sobě navzájem korektně. Chování těchto dvou individuí hází špatné světlo i na ostatní slušné fanoušky v České republice," uzavírají Litvínovští.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..