Rubriky:

Tipsport extraliga

Chomutov dostal pokutu za chování diváků a porušení herního řádu

3. ledna 2017 13:48 - Praha

Disciplinární komise hokejové extraligy udělila Chomutovu pokutu 5000 korun za chování diváků a porušení herního řádu v zápase 33. kola proti Pardubicím. Piráti byli potrestáni za to, že na videokostce zopakovali spornou situaci, po které diváci vhodili na ledovou plochu čtyři plastové lahve.

 

Vít Šimánek, ČTK

Podle předsedy disciplinární komise Karla Holého k tomu došlo i proto, že zástupci klubu v rozporu s herním řádem sporný moment několikrát ukázali.

Jednalo se o nepotrestaný faul na Vladimíra Růžičku mladšího, za který měl dodatečně Matěj Beran zastavenou činnost na dva zápasy. Hlavní rozhodčí Pavel Hodek a Vjačeslav Bulanov však v utkání vyloučili za protesty Růžičku, nejprve na 10 minut a poté ho předčasně poslali do kabin.

Za nevhodné chování diváků dostaly napomenutí Zlín a Mladá Boleslav. Ve Zlíně fanoušci vhodili na led plastovou láhev v zápase proti Plzni, v Mladé Boleslavi plzeňští fanoušci odpálili před koncem utkání pyrotechniku. V obou případech podle Holého jejich chování nemělo vliv na na průběh zápasů a zdraví hráčů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..