Rubriky:

Tipsport extraliga

Generálním manažerem hokejového Hradce bude dál Kmoníček

23. ledna 2017 11:25 - Hradec Králové

Generálním manažerem hokejového Hradce Králové bude nadále Aleš Kmoníček. Sedmačtyřicetiletý funkcionář podepsal s extraligovým klubem novou dvouletou smlouvu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kmoníček působí ve funkci od roku 2011, kdy hrál klub v první lize. V roce 2013 pod Bílou věž přesunula licenci na nejvyšší soutěž z Českých Budějovic společnost Mountfield, ale Kmoníčkova pozice se nezměnila.

Ve čtvrtém týmu extraligy by měl zůstat i hlavní trenér Václav Sýkora, jenž mužstvo vede od léta loňského roku. "Vašek tady chce pokračovat a domnívám se a doufám, že v příštích týdnech uzavřeme další roční kontrakt. Čekáme na to, až se vrátí jeho agent z Ruska," řekl Kmoníček. Předpokládá, že u týmu budou pokračovat i asistenti Pavel Hynek a Tomáš Martinec.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..