Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice potvrdily příchod útočníka Lva

22. května 2017 12:25 - Ostrava

Hokejové Vítkovice potvrdily přestup, o kterém se hovořilo už od letošního extraligového play off. Ze západu Čech se na severovýchod Moravy stěhuje reprezentační útočník Jakub Lev.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Plzeňský odchovanec se v Ostravě dohodl na dlouhodobém kontraktu. „V Plzni jsem byl od šesté třídy, získal jsem s nimi v roce 2013 i mistrovský titul. Změna ale k životu patří a já se rozhodl zkusím ve Vítkovicích. Věřím, že mne to posune zase dál," svěřoval se 26letý Lev.

„Počítám s tím, že budu mít stejný úkol, jaký jsem měl v Plzni, to znamená střílet góly, případně rozdávat přihrávky. Moc se na tuto novou výzvu ve Vítkovicích těším," řekl rekordman v počtu odehraných utkání bez jediné absence. Aktuálně má Lev na kontě 312 extraligových zápasů v řadě bez jediné absence či vyřazení ze sestavy.

Zapadá do herního pojetí

„Už jsem před časem zmínil, že v otázce posilování kádru jsme šli cestou dodržení naší filozofie a koncepce s důrazem na zlepšení věcí, které nám dělaly v minulé sezóně problémy. Jakub Lev přesně zapadá do našeho herního pojetí, navíc je to bojovný typ, který umí být produktivní. Vše do sebe v tomto směru zapadá," řekl na adresu útočníka, který si výkony v letošní sezoně řekl o nominaci do reprezentačního výběru, s nímž odcestoval také do dějiště letošního mistrovství světa ve Francii a Německu.

„Cíleně jsme nezveřejňovali jeho příchod dříve. Chtěli jsme dát Jakubovi prostor k tomu, aby se mohl plně soustředit na své povinnosti v reprezentaci a nemusel řešit nic jiného," podotkl vítkovický trenér Petr. „Jsem rád, že mi v tomto Vítkovice vyšly vstříc. Nyní se můžu plně soustředit na svou novou výzvu ve vítkovické organizaci," dodal Jakub Lev.

tom, Sport.cz, Právo

  6:2 Sparta - Ml. Boleslav 6:2   dohráno
20200218T18:30:00+0100
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta
Ml. Boleslav
ČT sport 2:1 Brno - Hradec Králové 2:1   dohráno
20200218T18:00:00+0100
Brno vs. Hradec Králové
Brno vs. Hradec Králové
Brno
Hradec Králové
  Litvínov - Třinec   dnes 17:30
20200219T17:30:00+0100
Litvínov vs. Třinec
Litvínov vs. Třinec
Litvínov
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..