Rubriky:

Tipsport extraliga

Když hokejisté vyrazí k moři. Nafukovačka a z chlapů jsou kluci

21. června 2017 06:34 - Praha

Letní hokejová příprava je dřina, kterou hráči nemají většinou v lásce. Bolest, přemáhání, žádný led, běhání, posilovna. Podobný scénář zažívají také hokejisté Litvínova. Jenže najdou se i příjemnější chvilky, třeba když vyrazíte na soustředění na Kypr. Teplo, bazén, moře, takže si mistr extraligy z roku 2015 užil a chlapi se stali na chvíli kluky.

 

hcverva.cz

Příprava nemusí být vždy jen fyzická dřina pod přísným okem trenéra. Litvínovský klub se po roční pauze opět usadil na týden u moře. Dvoufázový trénink, ráno zaměřený na rychlost, výbušnost, odpoledne se pak neslo ve stylu utužování týmu, zábavy a regenerace.

Hráči mezi tréninky vyzkoušeli i vodní atrakce hotelu 🏖 Jak se vyblbnuli se podívejte ve videu!

Zveřejnil(a) Hokej Litvínov dne 15. červen 2017

Někdy k radosti stačí i nafukovačka a klouzačka. A na věku nezáleží. Hráčům ze severu Čech se toto zpestření evidentně líbilo. Samozřejmě stranou nezůstalo ani moře. Poslední večer, rozlučka a poté zpět k tomu svému - hokeji.

A takto se hráči a trenéři poslední večer před odjezdem rozloučili se soustředěním👌 Rolí kameramanů se zhostili Lukáš Válek s Radimem Rulíkem a vy se můžete v našem videu podívat, co z toho vzniko 🔝👍

Zveřejnil(a) Hokej Litvínov dne 19. červen 2017

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..