Hokejistům Vsetína bude na střídačce velet Vlach

12. července 2006 12:28 - VSETÍN

Dosavadní asistent Rostislav Vlach převezme od nové sezony pravomoci hlavního trenéra vsetínských hokejistů. Ve funkci si vymění úlohy s Břetislavem Kopřivou, který se přesune na post asistenta. Ve středu to oznámil předseda představenstva Oldřich Štefl.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Důvody, které klub vedly k trenérské rošádě, Štefl nespecifikoval. Podle něj je přerozdělení funkcí dílem kolektivní dohody. "S trenéry jsme se tak prostě dohodli," uvedl Štefl.

Na spolupráci obou mužů na střídačce výměna funkcí podle Vlacha nemůže mít žádný vliv. Jeho trenérský kolega prý k věci zaujal vstřícný postoj. "Pan Kopřiva s tím souhlasil," řekl Vlach. "Není až tak důležité, kdo je hlavní trenér. Důležitější je, abychom komunikovali a to je bez problémů. Vycházíme spolu dobře, žádné spory mezi námi nejsou," tvrdí Vlach.

Hráčům by měl být Vlach jako hlavní kouč oficiálně představen v pondělí 24. července, kdy tým zahájí přípravu na ledě.

ČTK

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..