Rubriky:

Tipsport extraliga

Útočník Dušek si vysloužil smlouvu v Pardubicích

28. srpna 2017 21:33 - Pardubice

Útočník Antonín Dušek je dalším hokejistou, který uspěl v Pardubicích během zkušebního období. Jedenatřicetiletý odchovanec Havlíčkova Brodu se tak na základě hostování může těšit z dvouleté smlouvy, kterou dnes s vedením Dynama podepsal.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jsem rád, že jsme se domluvili. Slibujeme si od něj, že nám pomůže v roli tvořivého centra, který zvedne naši ofenzivu. Počítáme s ním do první nebo druhé pětky. Antonín je v produktivním věku, proto jsme spolu uzavřeli dvouletý kontrakt. Věřím, že se naše cesty mohou spojit na ještě delší dobu," uvedl pro klubový web generální manažer Dušan Salfický.

"Když hrál proti nám, byl nepříjemným soupeřem. Bohužel během zkoušky marodil, proto se trochu protáhla, chtěli jsme mít úplnou jistotu, ve hře byla jednání s Libercem ohledně hráčských práv. Jednání byla korektní, proto je jeho hostování rovnou dvouleté," doplnil Salfický.

"Těší mě, že jednání o nové smlouvě dopadla úspěšně a mohu hrát za Dynamo. Try out je nejistota, člověk musí čekat, jak dopadne. Trochu jsem byl nervózní a jsem rád, že vše dopadlo úspěšně," řekl po podpisu kontraktu Dušek, jenž má z roku 2007 na kontě bronz s Libercem.

Hrával však také za Chomutov, jemuž před dvěma lety pomohl mezi elitu, Beroun, Vrchlabí, Benátky, Kadaň a Slavii, kde načal i minulý ročník. Následně se ale při potížích pražského klubu přesunul do Karlových Varů.

ČTK

  Vítkovice - Liberec zítra 17:30
20200121T17:30:00+0100
Vítkovice vs. Liberec
Vítkovice vs. Liberec
Vítkovice
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..