Dost vytížený brankář Hübl

19. září 2006 15:03 - PRAHA

Při zranění brankářů Fialy a Altrichtra musel Litvínov povolat z Kadaně 23letého Jaroslava Hübla. V extralize debutoval už v říjnu 2002, ale většinou jen střídal při rozhodnutém stavu. Nyní však pomohl udržet vítězství proti Liberci, když chytil trestné střílení Podkonickému a zářil pak i v Karlových Varech, kde konečně odchytal celý zápas a 41 zásahy pomohl k bodovému zisku.

"Mám rád takové vyhrocené situace, alespoň se uvolní adrenalin," usmál se vytížený Hübl, jenž mezi extraligovými starty stihl za Kadaň i sobotní prvoligové utkání s Mladou Boleslaví. Dnes ho čeká další vystoupení v nejvyšší soutěži za Litvínov proti Plzni. "Prožívám opravdu perné dny, stihnu jen chytat, cestovat a spát," přiznal syn někdejšího litvínovského útočníka.

"Není to pro nás jednoduchá situace, když hned v úvodu sezóny musíme nasazovat třetího brankáře. Altrichter čeká na vyšetření kolena magnetickou rezonancí, fit ještě není po letních zdravotních problémech ani Fiala a Hübl tak vlastně naskočil do rozjetého vlaku. Zvládl to chladnokrevně a mužstvo podržel. Cením si ale i obětavosti všech jeho spoluhráčů," řekl trenér Václav Sýkora.

kez, Právo

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: