Rubriky:

Tipsport extraliga

Litvínovské návraty: Vrací se olympijský vítěz z Nagana i elitní odchovanec

18. května 2018 08:33 - Litvínov
(Aktualizováno: 18. května 2018 09:27)

Razantní změny probíhají v hokejovém Litvínově. Poté, co klub oznámil, že novým trenérem bude Milan Razým a jeho asistentem Radim Skuhrovec, schválilo představenstvo společnosti v rámci reorganizace vedení do funkce sportovního manažera Josefa Beránka mladšího.

 

Petr Horník, Právo

Olympijský vítěz 1998 z Nagana, účastník pěti mistrovství světa, bývalý hráč klubů z NHL, držitel extraligových titulů se Vsetínem a pražskou Slavií, kde byl kapitánem, se věnoval i trenérské práci. Beránek, který začínal svou hráčskou kariéru v Litvínově, byl také asistentem a poté hlavním koučem pražské Slavie v extralize, vedl i Most v první lize.

Litvínov ohlásil i významné posily do hráčského kádru. Především se po třech letech vrací útočník Jakub Petružálek z Třince. S Oceláři letos vybojoval stříbrnou medaili v extralize po finále s Brnem. Litvínovský odchovanec podepsal se svým mateřským klubem smlouvu na tři roky s dvouletou opcí!

Do litvínovského kádru přichází také brankář Jaroslav Janus, který za Vervu chytal už v letech 2015-2017 a naposledy působil v Liberci. Dres Vervy Litvínov bude oblékat i jeho slovenský krajan Juraj Mikúš. Zkušený útočník strávil na severu Čech už závěr minulé sezóny, kdy zásadní měrou přispěl k záchraně mužstva v extraligové soutěži. Byl druhým nejproduktivnějším hráčem týmu v baráži.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..