Chabarovsk - Spartak 1:0 SNZohorna pomohl v nájezdech Chabarovsku porazit Spartak Moskva

Moskva

Útočník Tomáš Zohorna se gólem v rozstřelu zasloužil o vítězství Chabarovsku v Kontinentální hokejové lize nad Spartakem Moskva 1:0 po samostatných nájezdech. Pro jeho tým to byla druhá výhra v posledních osmi zápasech.

Český útočník Tomáš Zohorna..

Domácí brankář Alexej Murygin i hostující Nikita Bespalov udržel po 65 minut čisté konto. Až v druhé sérii rozstřelu kapituloval Bespalov, kterého Zohorna překonal střelou mezi betony. Vítězství Amuru potvrdil v páté sérii Vladislav Ušenin, nikdo další v nájezdech neuspěl.

Vitásek se dočkal gólu v osmnáctém utkání za Kunlun, kam přestoupil v létě z Chanty-Mansijsku. Účastník olympijských her v Pchjongčchangu v poslední minutě při power play Dinama zpečetil střelou přes celé hřiště vítězství čínského klubu. Předtím asistoval u třetí branky domácích spolu s Tomášem Mertlem.