Slovan - Soči 3:2 PPSlovan slaví v KHL první letošní výhru, pomohl mu gólman Štěpánek

Moskva

Hokejisté Slovanu Bratislava vyhráli ve čtvrtečním utkání Kontinentální hokejové ligy doma nad HK Soči 3:2 po prodloužení. Z výhry se slovenský tým těšil po deseti porážkách v řadě, bylo to jeho první vítězství v roce 2019.

Na programu bylo v KHL ve čtvrtek osm zápasů a hned pět duelů neskončilo po šedesáti minutách hry. Chabarovsk až v prodloužení vyhrál nad Kunlunem 3:2, Novosibirsk naopak podlehl Jokeritu 3:4. Dokonce na nájezdy prohrálo Dinamo Minsk s Vladivostokem.

Prodlouženou si dali i v Estonsku, kde Dinamo Riga vyhrálo 2:1 nad Spartakem Moskva a poslední remízu po šedesáti minutách bral zmíněný Slovan s HK Soči, aby nakonec slavil slovenský tým. "V důležitých momentech nás podržel gólman Štěpánek," pochvaloval si po utkání Vladimír Országh, trenér Slovanu

Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Kunlun Red Star 3:2 v prodl. (za domácí T. Zohorna 1+0, Jordán 0+2)
Novosibirsk - Jokerit Helsinky 3:4 v prodl.
Barys Astana - Petrohrad 2:3
CSKA Moskva - Kazaň 5:4
Dinamo Minsk - Vladivostok 2:3 po sam. náj.
Dynamo Moskva - Magnitogorsk 4:2
Dinamo Riga - Spartak Moskva 2:1 po prodl.
Slovan Bratislava - HK Soči 3:2 v prodl. (za domácí Červený 0+1)