Omsk - Dynamo 4:3Jaškin přidal v KHL další dva body, ale série Dynama skončila

Nejproduktivnější český hokejista v tomto ročníku KHL Dmitrij Jaškin bodoval v šestém utkání za sebou, tentokrát ale jeho gól a asistence moskevskému Dynamu k úspěchu nepomohly. Hosté sice v Omsku dotáhli dvoubrankovou ztrátu, nakonec však Avangardu podlehli 3:4.

Jaškin si připsal dva body, jeho týmu to však na výhru nestačilo

Jaškin má na kontě devět gólů a 12 asistencí a posunul se už do nejlepší pětice kanadského bodování. Po jeho přihrávce využil v páté minutě přesilovku Juuso Hietanen, Omsk pak otočil na 3:1, ale Jaškin v třetí třetině vystihl soupeřovu rozehrávku a v oslabení vyrovnal. Poslední slovo však měl v 57. minutě domácí útočník Taylor Beck.

Alexander Salák v brance Dinama Riga zneškodnil v Petrohradu 27 střel a pomohl hostům k bodu. V nájezdech však dvakrát uspěli domácí hráči a zvítězili 4:3. Další český gólman Šimon Hrubec prohrál s Kunlunem 0:2 v Soči.