Český hokejový útočník Josef Straka pokračuje v Čerepovci

22. května 2009 14:07 - PRAHA

Český hokejový útočník Josef Straka bude nadále oblékat dres Čerepovce v Kontinentální lize. Jedenatřicetiletý centr, který závěrečnou část uplynulé sezóny vynechal kvůli zranění ruky, se dohodl s vedením Severstalu na roční smlouvě.

 

www.khl.ru

Bývalý hráč Litvínova, Plzně nebo pražské Sparty působí v Čerepovci od sezóny 2007/08. Za Severstal odehrál 113 zápasů s bilancí 27 branek a 35 asistencí. Do Ruska přišel z finské Raumy, kde v sezoně nasbíral 62 kanadských bodů, což je jeho maximum.

"Čerepovec o jeho služby hodně stál, obě strany se tak dohodly na pokračování spolupráce. Podmínky má Josef v podstatě stejné jako předtím," řekl hráčův zástupce František Tausch serveru hokej.cz.

Straka hrál na juniorských světových šampionátech v letech 1996 a 1998. Na seniorské MS se nikdy neprobojoval, několikrát však vypadl až při závěrečném zužování nominace.

ČTK

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..