Magnitogorsk - CSKA 6:4Nestrašil v KHL skóroval téměř po měsíci, opět proti CSKA, Langhamer střídal

Český útočník Andrej Nestrašil ukončil v KHL bezmála po měsíci střelecký půst a stejně jako při dosud posledním gólu se trefil do sítě CSKA Moskva. Hokejistům Magnitogorsku pomohl k domácímu vítězství 6:4 nad loňskými držiteli Gagarinova poháru.

Český útočník Andrej Nestrašil se trefil do sítě CSKA Moskva

Nestrašil se naposledy střelecky prosadil 19. září, Metallurg tehdy na ledě CSKA zvítězil 4:2. Tentokrát v 16. minutě potrestal chybnou rozehrávku hostů, zvýšil na 3:1 a skóroval popáté v sezoně.

Magnitogorsk vyhrál počtvrté za sebou. Naopak vítězná série CSKA skončila, nejlepší celek ligy CSKA neuspěl po sedmi zápasech.

Langhamer byl střídán

Brankář Chabarovsku Marek Langhamer dostal na ledě Viťazu Podolsk tři góly za 75 sekund a v 26. minutě ho vystřídal Jevgenij Alikin. Hosté v druhé třetině rychle ztratili dvoubrankové vedení, jako první překonal Langhamera z trestného střílení Dmitrij Lugin.

Alikin pak inkasoval rovněž třikrát a Viťaz nakonec zvítězil 6:3. Poslední gól Chabarovsku vstřelil dvě minuty před koncem Tomáš Zohorna.