Nižněkamsk - Jekatěrinburg 2:5Brankář Kovář pomohl Jekatěrinburgu do čela konference i asistencí

Jakub Kovář vychytal Jekatěrinburgu výhru 5:2 v Nižněkamsku a posun do čela Východní konference KHL. Český brankář k tomu přispěl nejen 14 úspěšnými zákroky, ale také asistencí na druhý gól, který už v páté minutě vstřelil Andrej Obidin. Kovář si v KHL připsal už třináctou asistenci.

Usměvavý Jakub Kovář během tréninku v rámci kempu hokejové reprezentace.

Hosté měli výraznou převahu, na střely na branku vyhráli jednoznačně 42:16. Přesto ještě na počátku poslední třetiny vedli nejtěsnějším rozdílem, až pak pojistili vítězství dvěma brankami během necelých tří minut.

Spartak Moskva zaskočil favorizovaný Petrohrad a na soupeřově ledě zvítězil 4:1. Robin Hanzl přihrál na tři góly a bilanci v sezoně si vylepšil na 2+7. Tříbodový večer zažil v Kontinentální lize počtvrté.