Jaroslavl - Jekatěrinburg 1:2Kováře dělila minuta od čistého konta, Jekatěrinburg výhru udržel

Moskva/Praha

Minuta a pět vteřin dělily Jakuba Kováře z Jekatěrinburgu od čtvrté vychytané nuly v sezoně KHL, kterou by se dotáhl do čela této brankářské statistiky. Hosté nicméně na ledě hokejistů Lokomotivu Jaroslavl zvítězili 2:1 a po třetí výhře za sebou ztrácejí jediný bod na první místo ve Východní konferenci.

Český brankář Jakub Kovář.

Tomáš Hyka otevřel skóre utkání Čeljabinsku s Kazaní, v kterém domácí tým nakonec zvítězil rovněž 2:1. Necelou půlminutu po zahájení druhé třetiny poslal český útočník Traktor do vedení dorážkou v přesilové hře a s 18 body srovnal krok s nejproduktivnějším krajanem v lize Dmitrijem Jaškinem z moskevského Dynama. To doma podlehlo Čerepovci po nájezdech 2:3.