Rubriky:

Kontinentální liga

Chabarovsk - Omsk 2:3 Bratři Zohornové neodvrátili v KHL porážku Chabarovsku s Omskem

17. listopadu 2020 12:24 - Moskva
(Aktualizováno: 17. listopadu 2020 12:52)

Bratři Tomáš a Hynek Zohornové se v Kontinentální hokejové lize podíleli na obou brankách Chabarovsku, jenž ale podlehl 2:3 Omsku. U vítězného gólu Avangardu si připsal asistenci jiný český útočník Jiří Sekáč.

Kapitán Amuru Tomáš Zohorna otevřel ve 4. minutě skóre zápasu střelou zápěstím po přihrávce mladšího bratra Hynka. Hosté ale vývoj otočili, vítězný třetí gól vstřelil ve druhé třetině z ostrého úhlu finský obránce Ville Pokka.

Chabarovsk už jen snížil v poslední minutě při hře bez brankáře a v přesilovce, kdy v šesti proti čtyřem našel Hynek Zohorna ideálně před brankou Alexandra Gorškova. Asistenci si připsal i Tomáš Zohorna. Amur po porážce zůstal mimo příčky zajišťující play off, Omsk je v tabulce Východní konference druhý.

Do zápasu nezasáhl ani jeden z českých gólmanů. Domácí Marek Langhamer zůstal jen na lavičce a Šimon Hrubec, jenž minulý týden odchytal za Avangard první dva zápasy po přestupu z Kunlunu, v nominaci na utkání nebyl.

KHL:
Chabarovsk - Omsk 2:3 (T. Zohorna 1+1, H. Zohorna 0+2 - Sekáč 0+1),
ČTK

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..