Červenka pomohl k výhře Omsku třemi body, gól dal v oslabení

MOSKVA

Třemi body za gól a dvě asistence pomohl Roman Červenka k vítězství Omsku v Kontinentální hokejové lize 5:2 nad Čerepovcem. Ten dnes prohrál poprvé v sezoně.

Roman Červenka

Červenka otevřel skóre v sedmé minutě v závěru pětiminutového oslabení, pak ještě v přesilových hrách přihrál na druhý a pátý gól domácího celku. Čerepovec mezitím zlikvidoval dvoubrankové manko, k čemuž pomohla i asistence Josefa Straky, ale v poslední třetině třikrát inkasoval.

Do čela Východní konference se po vítězství 4:0 nad Čechovem dostal Magnitogorsk. Poslední je Chanty Mansijsk, který na svém ledě prohrál 1:2 se Spartakem Moskva.

Omsk - Čerepovec 5:2
Branky: 7. Červenka, 23. Platonov (Červenka), 50. Nestěrov, 52. Averin, 60. Kaljužnyj (Červenka) - 26. Šipačjov, 33. Šitikov (J. Straka).
Magnitogorsk - Viťjaz Čechov 4:0
Branky: 3. Glazačev, 26. Kajgorodov, 34. Lisin, 45. But.
Chanty-Mansijsk - Spartak Moskva 1:2
Branky: 14. Bardin - 19. Š. Růžička, 24. Piganovič.