Opory Petrohradu přesvědčovaly fanoušky, aby neútočili na Říhu

3. prosince 2011 19:41 - PETROHRAD

Opory hokejistů Petrohradu včetně kapitána Vitalije Višněvského a útočníka Maxima Rybina se sešly s fanoušky klubu a snažily se je přesvědčit, aby přestali s útoky proti trenérovi Miloši Říhovi. I když účastníci schůzky odmítli cokoli komentovat, podle ruského listu Sport Express se obě strany shodly. Český kouč by si tak mohl užít "klidný" zápas už v neděli proti Spartaku Moskva, který v minulosti vedl.

 

Alexandra Mlejnková, ČTK

Právě působení na střídačce velkého rivala nemohou příznivci Říhovi odpustit. Navíc v play off uplynulého ročníku KHL s Atlantem Mytišči vyřadil Petrohrad ve čtvrtfinále. V létě pak přijal nabídku bohatého a ambiciózního celku SKA, v němž se musel od začátku angažmá potýkat s nepřízní fanoušků, kteří na něj při utkáních pískali, bučeli a vyvěšovali nepřátelské transparenty.

ČTK

Časová osa: KHL 2020/2021

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..