Čerepovec - Nižněkamsk 6:5 PPNižněkamsk vydoloval ze ztraceného zápasu bod, skórovali i Klok s Knotem

Obránci Lukáš Klok a Ronald Knot vstřelili v utkání Kontinentální ligy po jednom gólu a pomohli hokejistům Nižněkamsku k bodu z utkání na ledě Čerepovce. Hosté vyhráli třetí třetinu 4:0, v prodloužení ale dal rozhodující branku na 6:5 domácí Severstal.

Ronald Knot pomohl jednou brankou k výhře svého týmu

Klok se trefil potřetí v sezoně a je v tomto ohledu nejlepším českým zadákem, ligový nováček Knot má na kontě dvě branky.

Nižněkamsku absolutně nevyšel začátek zápasu a v 7. minutě prohrával 0:3. Po dvou třetinách vedli domácí hráči už 5:1, pak ale Klok využil přesilovku a Knot v 54. minutě snížil na 3:5. Během 58. minuty pak Něftěchimik vyrovnal, Klok se na čtvrté brance podílel přihrávkou. V prodloužení rozhodl gól slovenského útočníka Adama Lišky.

Omsk zvítězil 4:3 nad Novosibirskem a uspěl počtvrté za sebou. Brankář Šimon Hrubec k tomu přispěl 31 zákroky.