Chabarovsk - Viťaz Čechov 3:2Petružálek zařídil dvěma góly výhru Chabarovsku nad Čechovem

Moskva

Hokejový útočník Jakub Petružálek zařídil dvěma góly vítězství Chabarovsku v Kontinentální lize nad Čechovem 3:2. Český reprezentant otevřel v 11. minutě skóre a rozhodující trefou dvě a čtvrt minuty před koncem třetí třetiny zlomil nerozhodný stav. Do střelecké listiny se zapsal také forvard Čeljabinsku Jan Bulis, jenž pomohl Traktoru jednou brankou k vítězství 4:1 na ledě Ufy.

Hokejový útočník Chabarovsku Jakub Petružálek pomohl dvěma góly k výhře.

Sedmadvacetiletý Petružálek si v této sezóně KHL vylepšil bilanci na tři branky a šest asistencí z deseti zápasů a je nejproduktivnějším hráčem mužstva. I při loňském premiérovém postupu Amuru do play off byl hlavní hvězdou mužstva a po základní části skončil celkově šestý v kanadském bodování.