Rubriky:

Kontinentální liga

Čudinov z Petrohradu byl potrestán za faul na Novotného ze Lva

3. prosince 2013 20:13 - Moskva

Hokejový obránce Maxim Čudinov z Petrohradu dostal v Kontinentální lize od disciplinární komise trest na jeden zápas za faul na kapitána Lva Praha Jiřího Novotného z pondělního utkání. Čudinov v 65. minutě na obranné modré čáře zasáhl Novotného tvrdě ramenem do hlavy.

 

http://www.levpraha.cz/

V utkání sudí Roman Gofman a Denis Bondar Čudinovův faul půl minuty před koncem nastavení nepotrestali. Disciplinární komise mu dodatečně udělila trest na pět minut a do konce utkání a suspendovala jej.

Lev nakonec prohrál zápas s nejlepším týmem KHL 3:4 po samostatných nájezdech. Čudinov nesmí nastoupit ve středečním utkání SKA na ledě Slovanu Bratislava.

Disciplinárka dodatečně také udělila trest na pět minut a do konce utkání dalšímu hráči Petrohradu Andreji Sigarjovovi za nebezpečnou hru vysokou holí na Justina Azeveda ze třetí třetiny. Za tento zákrok sudí v zápase také vůbec nevylučovali.

ČTK

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..