Rubriky:

Kontinentální liga

Vítězem kanadského bodování play off KHL je po opravě Radulov

21. dubna 2015 16:45 - Moskva

Vítězem kanadského bodování play off KHL se stal po opravě statistik Alexandr Radulov. Útočník CSKA Moskva se posunul na první místo poté, co vedení soutěže na základě doporučení statistické komise odebralo jeden bod Vadimu Šipačovovi, jenž byl nejprve označen za nejproduktivnějšího hráče.

 

Profimedia.cz

Šipačov z mistrovského Petrohradu měl původně bilanci 22 bodů (6+16) z 22 zápasů. Dva dny po skončení bojů o Gagarinův pohár však zástupci ligy oznámili, že mu komise zrušila jednu asistenci ze semifinálového utkání proti CSKA.

Díky tomu se stal vítězem kanadského bodování Radulov, který v 16 duelech nasbíral 21 bodů (8+13). Ve prospěch osmadvacetiletého útočníka moskevského celku rozhodl větší počet vstřelených branek. Radulov tak ovládl statistiky obou částí sezóny, vyhrál totiž i kanadské bodování základní části.

ČTK

Časová osa: Kontinentální liga

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..