Rubriky:

Kontinentální liga

Hokejový biatlon, ale i parodie českého gólmana. KHL bavila dovednostními soutěžemi

21. ledna 2017 20:26 - Ufa/Praha

Dovednostní disciplíny předcházející Utkání hvězd jsou pro hokejové fanoušky v kterékoli soutěži velice oblíbené a nejinak tomu bylo i v sobotu v rámci Kontinentální hokejové ligy v ruské Ufě. V akci byli i čtyři čeští hráči a zejména gólman Pavel Francouz přítomné diváky pobavil, když parodoval brankáře Andreje Gavrilova z domácího Salavatu Julajev.

Gavrilov se na konci listopadu v soutěžním utkání proti Dynamu Moskva začal občerstvovat v domnění, že rozhodčí už přerušili hru. Tak se ale nestalo, takže se na gólmana Ufy řítili hned tři protihráči.

Nyní si z Gavrilova vystřelil během utkání hvězd Francouz, který se zachoval úplně stejně jako on. Totožně si však počínali i útočící hráči, stejně jako hokejisté Dynama totiž lelkování muže s maskou nepotrestali.

 

История повторяется. #KHLAllStar

Fotka zveřejněná uživatelem КХЛ (@khl),Led 21, 2017 v 6:39 PST

Východní konference, za kterou kromě Francouze nastoupili i Jan Kolář s Janem Kovářem, zvítězila 5:2. Východ bral body za vítězství v rychlostní soutěži jednotlivců i štafet, pohlednosti samostatného nájezdu, kombinované soutěži a v hokejovém biatlonu. V něm pět hráčů z každého týmu pálilo na připravenou střelnici a v případě neúspěchu je čekala trestná kola.

Západ s Jakubem Jeřábkem uspěl v tvrdosti střely a disciplíně s názvem „silný útok, důležitá obrana".

„V minulosti se všechno konalo během jednoho dne, teď aspoň máme prostor se lépe poznat a popovídat si. Fanoušci viděli hodně zábavných momentů, pobavil nás třeba Pavel Francouz," uvedl útočník Petrohradu a jeden z účastníků exhibice Ilja Kovalčuk.

škv, Sport.cz

Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..