Rubriky:

Kontinentální liga

Když postoupíte do play off... Běloruský novinář na prohranou sázku nikdy nezapomene

20. února 2017 17:36 - Minsk

Svým názorem si byl jistý. Dokonce tak jistý, že se neváhal vsadit. Redaktor běloruského sportovního deníku Pressball Vjačeslav Fedorenko v únoru loňského roku napsal, že hokejisté Minsku nemají šanci se v aktuální sezóně Kontinentální ligy probojovat do play off o Gagarinův pohár. V opačném případě je připraven onen čtyřstránkový výtisk novin sníst. Jak myslíte, že sázka dopadla...

Dinamo si díky senzačnímu finiši v základní části, kdy vyhrálo devět z posledních jedenácti zápasů, místenku ve vyřazovacích bojích s přehledem zajistilo a v osmifinále soutěže narazí na Jaroslavl.

Když Minsk minulý týden doma zdolal Nižněkamsk, Federonkovi byla jeho slova připomenuta. A on se zachoval jako pravý chlap a svému slibu dostál. V tiskovém centru Minsk Areny se posadil za stůl a do polévky si na kusy natrhl čtyři stránky rok starých novin.

„Kdykoliv v budoucnu přijdu do této místnosti, vzpomenu si na jeho čin," chechtal se kanadský kouč Minsku Craig Woodcroft, který novinářovo zápolení s netradičním pokrmem sledoval naživo.

„Budu si pamatovat, že není dobré začínat s takovými legracemi a slibovat něco takového. Protože je velice těžké to dodržet," uznal Fedorenko.

škv, Sport.cz

Časová osa: Kontinentální liga

Filtr článků - Kontinentální liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..