Slovan - Riga 2:3 PPHokejisté Slovanu první duel po odvolání trenéra Říhy nezvládli

Bratislava

Hokejistům Slovanu Bratislava ke zlepšení v KHL nepomohlo ani páteční odvolání trenéra Miloše Říhy a v prvním duelu pod vedením Bělorusa Eduarda Zankovce podlehli Dinamu Riga. S týmem, který je na tom jako jediný v Západní konferenci ještě hůř, prohráli v sobotu 2:3 v prodloužení.

Slovan poslal do vedení v první třetině Marek Viedenský po spolupráci českých hokejistů Radka Smoleňáka a Tomáše Voráčka. Soupeř ale ještě před přestávkou vyrovnal a ve druhé části přidal druhý gól, na který vzápětí odpověděl vyrovnáním Kanaďan Simon Despres. V páté minutě nastavení rozhodl svou druhou trefou v utkání Žerděv.

Sobotná zápasy KHL
CSKA Moskva - Spartak Moskva 3:1
Viťaz Podolsk - Čerepovec 1:2 v prodl.
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2:3 v prodl. (za domácí Smoleňák a T. Voráček oba 0+1)