Chabarovsk - Magnitogorsk 5:4 PPObránce Kolář ukončil v KHL vítěznou sérii Magnitogorsku

Moskva

Obránce Jan Kolář rozhodl v Kontinentální hokejové lize gólem v prodloužení o vítězství Chabarovsku 5:4 nad Magnitogorskem. K ukončení čtyřzápasové vítězné série Metallurgu přispěl brankou také útočník Tomáš Zohorna, v dresu poraženého týmu skóroval Tomáš Filippi.

Magnitogorsk měl přitom duel na Dálném Východě dobře rozehraný. Filippi šestým gólem v sezoně ve 27. minutě zvýšil na 2:0, a i když Amur vyrovnal, dokázali hosté v 35. minutě odskočit znovu na rozdíl dvou gólů. Ve 43. minutě však Zohorna druhou trefou během tří zápasů snížil a do prodloužení poslal duel Vjačeslav Ušenin. Po 21 sekundách ukončil nastavení obránce Kolář dorážkou z brankoviště.