Rubriky:

MS 2016

Jágra nadchla reprezentace na MS: Zatím skvělý. Hráčům předpovídá budoucnost v NHL

18. května 2016 23:27 - Praha

Z mistrovství světa se omluvil, sezóna už pro něj dávno skončila, ale dosavadní skvělou jízdu českých reprezentantů na šampionátu v Moskvě si ani Jaromír Jágr evidentně ujít nenechal. Své nástupce v národním dresu pochválil a některým dokonce předpověděl budoucnost v NHL.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Díváte se na hokej? Zatím skvělý...." chválil svěřence trenéra Vladimíra Vůjtka na svém facebookovém profilu poté, co navzdory pesimistickým prognózám dokráčeli k vítězství v silné skupině A.

I slavného veterána, jenž nedávno prodloužil angažmá na Floridě o další rok, potěšilo, že tým složený převážně z nezkušených nováčků dosud v silné konkurenci obstál.

Ahoj HR. Díváte se na hokej? Zatím skvělý.... Je vidět, ze v Čechách je stále dost kvalitních hráčů a je jen otázka č...

Zveřejnil(a) Jaromír Jágr dne 18. květen 2016

„Je vidět, že v Čechách je stále dost kvalitních hráčů a je jen otázka času, kdy budou hrát NHL," upozornil, aniž by konkrétně jmenoval, komu budoucnost v zámoří předpovídá.

Možná se s některými hráči ze současného národního týmu ještě letos setká v jednom mužstvu. Z MS se sice omluvil, ale účast na podzimním Světovém poháru ještě definitivně nevyloučil.

„Nebudu odpovídat. Nejdříve chci mluvit s (generálním manažerem) Martinem Ručinským. Myslím, že rozhodnutí padne potom. Máme spoustu času," mlžil nedávno třetí nejproduktivnější hráč historie NHL, který byl v aktuálním ročníku kanadsko-americké soutěže nejproduktivnějším českým hokejistou.

roj, Sport.cz

Časová osa: MS 2016

Filtr článků - MS 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..