Slovenský hokej tápe, ale fanoušci se baví. Tedy někteří

15. května 2017 10:52 - Praha

Slovenský hokej je v posledních dnech velkým tématem pro sportovní fanoušky. Mužstvu se na mistrovství světa nedaří, bojuje o holé udržení mezi elitou. Z šesti zápasů Slováci vyhráli jen jediný a jejich příznivci jsou na rozpacích. Co se děje? Mají se smát, plakat, nadávat? Naštěstí existuje lidová tvořivost, která dokáže vše odlehčit. Podívejte se sami.

 

Monika Skolimowska, ČTK/AP

Kreslené vtipy, koláže s bývalými reprezentanty, hokejový Hamlet, vzpomínka na staré časy, konverzace na sociálních sítích, nadabovaný rozhovor, ale také úprava hlášky z českého filmu. Pro některé situace, ze které si utahují, pro jiné horor.

Starý hokej bol lepší, Jožko Golonka má však recept na všetko.

Zveřejnil(a) SME dne 11. květen 2017

Hamletovskú otázku včera naši reprezentanti nevyriešili.

Zveřejnil(a) Fľuska dne 10. květen 2017

Kdo sestoupí z elitní skupiny?

Podle reglementu sestupují dva nejhorší celky v konečném pořadí turnaje, ohroženo ale není Dánsko coby pořadatel příštího MS.

Jak se určí konečné pořadí? Finále a zápas o bronz stanoví pořadí na prvních čtyřech místech. Pořadí týmů vyřazených ve čtvrtfinále a družstev, která skončila v základní části, určí jejich pozice ve skupinách před čtvrtfinálovou fází. O pořadí rozhoduje: 1. vyšší pozice ve skupině, 2. vyšší počet bodů, 3. větší gólový rozdíl, 4. vyšší počet vstřelených branek, 5. vyšší nasazení.

Pozice dvou týmů ve skupině při rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas, v případě rovnosti bodů u tří a více týmů určí pořadí minitabulky, v níž rozhoduje: 1. vzájemný zápas, 2. větší gólový rozdíl ve vzájemných zápasech, 3. větší počet vstřelených gólů ve vzájemných zápasech, 4. pokud rovnost trvá, berou se v potaz zápasy s prvním výše postaveným týmem, 5. pokud rovnost trvá, berou se v potaz zápasy s dalším výše postaveným týmem, 6. pokud stále není rozhodnuto o pořadí, rozhodne nasazení před šampionátem.

Co z toho plyne pro Slovensko? V případě, že Italové porazí v základní hrací době Dány a Slováci nezískají bod se Švédskem, rozhodovala by o konečném pořadí na chvostu skupiny A minitabulka. Dánové by skončili osmí, ti ale sestoupit nemohou. Nadějí pro Slováky jsou ale ještě Bělorusové ve skupině B: ti mohou skončit se stejným počtem bodů jako Slovensko a poté by rozhodoval o konečném pořadí větší rozdíl ve skóre, větší počet vstřelených branek atd.

Starešina Július prehovoril.

Zveřejnil(a) Ľegrácie Janka Francisciho dne 14. květen 2017

Slovensko - Taliansko Nedalo sa na to pozerať. Nedalo sa to počúvať. Dalo sa to len pretrpieť, alebo spáchať samovraždu....

Zveřejnil(a) Málo cynizmu na toto mesto 2.0 dne 6. květen 2017

Dnes ju nájdeme! /poslal Adam

Zveřejnil(a) Junior a Marcel dne 9. květen 2017

Toto je konec! :D (poslala Nikolka, Jakub... autor nech sa pokojne ozve, doplníme!)

Zveřejnil(a) Junior a Marcel dne 10. květen 2017

😂😂😂

Zveřejnil(a) Šak víš ako dne 11. květen 2017

Hentí musia prehrať s nimi toľko a nám stačí s tamtými toto. Každoročný kalkulačný evergreen však naberá inú úroveň. 😃

Zveřejnil(a) SLOVENSKO ZIJE HOKEJOM ! dne 13. květen 2017

lik, Sport.cz

Časová osa: MS 2017

Filtr článků - MS 2017


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..