Živě

Rudá mašina se chystá na start! Přivezla největší náklad. Co má v šatně?

10. května 2019 13:04 - Bratislava

Naladili se na velký boj. Nové mantinely, upravené osvětlení, kostka nad ledem a další detaily. Bratislavská hala prošla úpravami před startem vrcholné události. A jednotlivé týmy si mohou navíc připravit přidělené šatny také podle svého gusta. Nejvíce si vyhráli s kulisami Rusové. Mají kabinu, jejíž umístění jim závidí i Češi. Ale šatna MS nevyhrává...

 

David W Cerny, Reuters

Rusové mají už před startem jeden primát. „Přijeli s největším nákladem. Přivezli přibližně osm tun materiálu, ostatní zhruba čtyři až pět tun," říká šéf logistiky MS Viktor Matys.

Ven se dostaly i fotografie zevnitř ruské kabiny. Ruské symboly pochopitelně vládly. Nechybí přezdívka Rudá mašina...

Tým včera též absolvoval focení, připomněl si Den vítězství, dnes coby jeden z velkých favoritů s řadou hvězd půjde do boje. Sborná odpoledne začíná s Nory.

https://www.facebook.com/russiahockey.en/posts/833483923693399

Podmínky si náramně pochvalují. „Jsou skvělé, máme výbornou šatnu. Je dobře, že hrajeme v Bratislavě," pravil obránce Nikita Zajcev, jemuž stejně jako dalším ani nevadilo, že ve čtvrtek pršelo. „Den vítězství nad fašismem nemůže pokazit ani déšť," dodal s tím, že tým položil věnce na Slavíně u památníku padlých vojáků Rudé armády.

Češi jsou už natěšení, až šampionát vypukne. Hned na úvod je čeká soupeř nejtěžší.

Sport.cz

vap, Sport.cz

Časová osa: MS 2019

Filtr článků - MS 2019


Podsekce:

               
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..