MS 2019

Živě

Oznámkujte české hokejisty po výhře nad Itálií

17. května 2019 22:22 - Praha

Pomalejší rozjezd, nakonec jasná záležitost, která byla povinností. Česká hokejová reprezentace zvládla pátý zápas na mistrovství světa, porazila Itálii 8:0. Utkání se lámalo ve druhé třetině, kdy národní tým během dvou minut vstřelil tři branky a tuto dvacetiminutovku vyhrál jasně 4:0. Od té doby se výběr Miloše Říhy uklidnil a přidal ještě tři trefy v poslední třetině. Proti Itálii se nakonec zapsalo mezi střelce šest českých hráčů. Po dvou gólech dali Dmitrij Jaškin a Michael Frolík.

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.