Živě

Oznámkujte české hokejisty po výhře nad Německem

23. května 2019 22:26 - Praha
(Aktualizováno: 23. května 2019 22:27)

Čekání na gól, kdo první překoná brankáře. Ve čtvrtfinálové bitvě na hokejovém mistrovství světa se ujali vedení Češi, když otevřel skóre v polovině utkání s Německem Jan Kovář. Jenže netrvalo dlouho a po čtyřiceti minutách byl stav 1:1. Jakub Voráček v 45. minutě poslal český tým znovu do vedení. Poté vymetl šibenici Dominik Kubalík, mezi střelce se zapsal za chvíli i Ondřej Palát, do prázdné branky se trefil ještě Kovář. Češi mohli slavit výhru 5:1 a postup do semifinále, kde je čeká v sobotu Kanada. Jaké známky byste udělili českým hráčům po duelu s Německem?

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.