Hudler se v Detroitu těší na příjezd táty

25. prosince 2006 10:38 - DETROIT

V letošním ročníku kanadskoamerické NHL se Jiřímu Hudlerovi snad konečně podařilo natrvalo prosadit do prvního týmu Detroit Red Wings. Český útočník nastupuje takřka pravidelně a občas sbírá i nějaké body. V období Vánoc ale jeho hokejové povinnosti ustoupí poněkud stranou, koncem týdne za ním totiž přijede na návštěvu tatínek.

 

Jiří Hudler starší by měl z České republiky přiletět do Spojených států v pátek a společně s ním přijede i jeho partnerka a nevlastní sestra jeho syna. "To bude nejlepší dárek, jaký mohu k Vánocům dostat. Jsem z toho opravdu nadšený," třese se nedočkavostí mladší z rodu Hudlerů.

"Zůstanou tu na moje narozeniny. Bude to zábava, poprvé v USA. Moje ´macecha´ a sestra tu nikdy předtím nebyly. Oni všichni se teď postarají o mé opravdové Vánoce," zakončil Hudler, jenž 4. ledna oslaví třiadvacáté narozeniny.

V právě probíhajícím ročníku NHL nastoupil Jiří Hudler v dresu Detroitu ke 29 zápasům a připsal si pět kanadských bodů za stejný počet vstřelených branek.

grg, Sport.cz

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..