Rubriky:

NHL

Fanoušek se pustil do Voráčka. Jsi ubohý a nemáš mozek. Jak reagoval ryšavý útočník?

10. prosince 2018 09:01 - Praha

Je druhým nejproduktivnějším hráčem Philadelphie v NHL. Momentálně drží sérii pěti zápasů, ve kterých bodoval. Přesto se najdou tací, kteří českého hokejistu Jakuba Voráčka kritizují. A to dost urážlivým způsobem.

 

Trevor Hagan, ČTK/AP

Flyers jsou momentálně na tripu, který začali na ledě Buffala. I když vyhráli 6:2 a kladenský rodák si připsal jednu asistenci, dočkal se kritiky. „Ubohý Džejku. Miluju vás i Flyers, ale pokud byste měl mozek, mohl byste být nejlepší hráč v NHL. Místo toho mi ale způsobujete za 50 dolarů každotýdenní bolest hlavy, a to kvůli vašemu hokejovému IQ,“ okomentoval výkony českého hráče na Twitteru příznivec s přezdívkou Travis.

Ryšavý útočník si to ale nenechal líbit a oplatil stejnou mincí. „Máš pravdu. Mohu říct, že mám ve 29 letech 600 bodů v NHL, a to bez mozku. Je to ubohé a trapné,“ reagoval ironicky a svou současnou formu potvrdil i v dalším utkání, kdy byl jediným střelcem Flyers při vysoké porážce 1:7 s Winnipegem.

vat, Sport.cz

Časová osa: NHL

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..