Rubriky:

NHL

Živě

Až helma odlétla: 25 ran za 20 sekund a box v NHL byl vyřešen

9. ledna 2019 13:18 - Praha

Počkal si a pak udeřil. Boxerské představení v hokejové areně trvalo 20 sekund a padlo v něm 25 ran. Vítěz byl přesvědčivý. Chladnokrevně si Ryan Reaves vycukal Adama McQuaida z Rangers, celkem na něj vyslal 16 ran. I takové mini příběhy píše NHL. Hokejisté Vegas vyhráli 4:2, navíc si připsali i vítěznou boxerskou vložku.

 

Eric Jamison, ČTK/AP

Třetí dvacetiminutovka zápasu byla v plném proudu, domácí vedli 3:0, když se na středový kruh proti sobě postavili dva, kteří neměli zrovna myšlenky na hokej. Občas i boxerské emoce přepadnou nejslavnější hokejovou ligu světa.

Jedenatřicetiletý stokilový Reaves se nikam nehnal, počkal si, nechal o rok staršího soka vystřílet, pak mu nasázel a po 20 sekundách byl problém vyřešen.

McQuaid v NHL odehrál téměř 500 zápasů, nasbíral 69 bodů a skoro 700 trestných minut. Reaves má 543 zápasů, 75 bodů a jeho statistika trestných minut s blíží k číslu 900.

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..