Živě

Žádná levná záležitost. Kdo chce vidět NHL v Praze, musí sáhnout pořádně hluboko do kapsy

22. března 2019 13:53 - Praha

Už 4. října letošního roku se do Prahy opět vrátí zápas NHL. V českém hlavním městě se utkají Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks, a to tentokrát pouze v jediném utkání. Fanoušci se tak po letech mohou opět těšit na špičkový světový hokej.

 

Pokud ale budou chtít utkání vidět na vlastní oči přímo na stadionu, budou muset sáhnout poměrně hluboko do kapsy. Předprodej začíná ve středu 27.3. v síti Tiicketportal a cena lístků se dle plánku na oficiálních stránkách stadionu, na kterém se klání bude odehrávat, pohybuje mezi 1 990 Kč a 7 990 Kč, přičemž nejlevnějších vstupenek bude k dispozici nejspíš jen malé množství - jde o zadní řady ve vrchních sektorech na kratší straně ledové plochy.

Do spodních sektorů, které jsou blíže k ledu, se pak fanoušci momentálně nedostanou za méně než 5 990 Kč. Některé sektory však na plánku stadionu zatím nejsou nijak cenově označeny.

Čeští fanoušci se s příjezdem obou týmů dočkají i představení některých tuzemských hráčů. Ve Flyers mají na příští sezonu smlouvu Jakub Voráček a Radko Gudas, na novou nabídku od Blackhawks pak čeká David Kämpf, kterému po této sezoně vyprší nováčkovský kontrakt.

Shodou okolností se utkání mezi Blackhawks a Flyers odehrálo také v noci na dnešek v chicagském United Center. Tým z Philadelphie v něm vyhrál 3:1, jednou asistencí k výhře přispěli Radko Gudas i Jakub Voráček.

bak, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..