Živě

Legrační imitace. Dvojník fanynky za plexisklem pobavil celou NHL

10. května 2019 14:27 - Dallas/Praha

Pěkně si z ní vystřelil. Fanynka Dallasu Natalie Gauvreauová si pro šestý zápas čtvrtfinálové série mezi Stars a St. Louis rezervovala místo přímo za střídačkou domácího týmu. Nepřehlédnutelná divačka se často ocitala v záběru kamer, čehož si všiml i příznivec Blues. Když se série přesunula zpět do St. Louis, vtipálek se oblékl stejně jako Gauvreauová a pobavil tím celou NHL.

 

Twitter

Americká herečka Gauvreauová odvážnými fotkami ráda dráždí fanoušky na svém instagramovém profilu. Odvaha jí zjevně nechyběla ani při volbě outfitu pro návštěvu šestého zápasu mezi Dallasem a St. Louis. Vzhledem k tomu, že herečka seděla přímo za lavičkou domácích, televizní kamery ji mnohokrát zachytily, jak sleduje hokejovou bitvu.

Z hvězdy Instagramu si vtipně vystřelil příznivec St. Louis, který měl na sedmý rozhodující duel zakoupené lístky na podobné místo jako Gauvreauová. Za herečku se převlékl a jeho humornou imitací se baví celá NHL.

Fanoušci St. Louis nakonec mohli po rozhodující bitvě slavit postup do finále Západní konference. Hokejisté Blues zvládli sedmý duel poměrem 2:1 a po triumfu 4:3 na zápasy je v další fázi play off čeká Hertlovo San Jose Sharks.

pb, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..