Živě

Ztráta pro Žraloky! San Jose bude odvracet mečbol St. Louis bez Hertla

21. května 2019 20:09

Bez Tomáše Hertla budou hokejisté San Jose odvracet hrozbu vyřazení z bojů o Stanleyův pohár. Český útočník nedohrál nedělní semifinálový zápas proti St. Louis po úderu do hlavy od Ivana Barbaševa a k dnešnímu šestému utkání nenastoupí. Blues vedou 3:2 na zápasy a mohou si zajistit postup do finále.

 

Stan Szeto, Reuters

Kromě Hertla neodcestoval do St. Louis ani obránce Erik Karlsson. O startu útočníka Joea Pavelského se rozhodne až před zápasem. Všechny tři opory San Jose utrpěly zranění při nedělní porážce 0:5 na domácím ledě.

Při početné marodce by trenér Peter DeBoer mohl dát další šanci českému útočníkovi Lukáši Radilovi, který zatím odehrál v play off šest zápasů. Naposledy nastoupil 3. května proti Coloradu.

ČTK

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..