Rubriky:

NHL

Ruská hvězda krátce po triumfu nad Čechy řeší malér. Zavařilo jí video z hotelu

28. května 2019 12:42 - Praha

Krátce poté, co ruští hokejisté vybojovali bronzové medaile v tuhé bitvě s Čechy na MS v Bratislavě, začalo na sociálních sítích kolovat video, které trochu přidělalo vrásky jedné z jejich hvězd. Útočník Washingtonu Jevgenij Kuzněcov musí vyvracet podezření z užívání drog.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

Na videu je vidět ruský útočník na hotelovém pokoji u stolku, na němž jsou dva pruhy bílého prášku připomínající kokain.

Kuzněcov vysvětlil pro ruský server sport-express.ru, že video pochází z loňského léta po triumfu Capitals ve Stanley Cupu v Las Vegas. Podle svých slov ihned hotelový pokoj svého kamaráda opustil poté, co se v něm objevila cizí žena a podezřelá látka na stole.

Zároveň zdůraznil, že nikdy neužil žádné drogy a je připraven podstoupit jakékoliv testy, aby své tvrzení prokázal.

„Zaznamenali jsme existenci videa s Jevgenijem Kuzněcovem na sociálních sítích. Momentálně jsme v procesu sbírání informací a nebudeme věc dále komentovat," stojí v prohlášení Washingtonu Capitals.

„Váhám, zda užít termín vyšetřování. Samozřejmě musíme se seznámit s fakty a okolnostmi. Ale nenazval bych to formálním vyšetřováním. Pochopitelně se nabízí spousta otázek k té situaci. Zjevně tam sedí na pokoji s tím, ať už je to cokoliv. Ale jen na základě tohoto (videa) jej nemůžu z čehokoliv obviňovat," cituje americký server ESPN zástupce komisionáře NHL Billa Dalyho.

roj, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..