Rubriky:

NHL

Ruská hvězda krátce po triumfu nad Čechy řeší malér. Zavařilo jí video z hotelu

28. května 2019 12:42 - Praha

Krátce poté, co ruští hokejisté vybojovali bronzové medaile v tuhé bitvě s Čechy na MS v Bratislavě, začalo na sociálních sítích kolovat video, které trochu přidělalo vrásky jedné z jejich hvězd. Útočník Washingtonu Jevgenij Kuzněcov musí vyvracet podezření z užívání drog.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

Na videu je vidět ruský útočník na hotelovém pokoji u stolku, na němž jsou dva pruhy bílého prášku připomínající kokain.

Kuzněcov vysvětlil pro ruský server sport-express.ru, že video pochází z loňského léta po triumfu Capitals ve Stanley Cupu v Las Vegas. Podle svých slov ihned hotelový pokoj svého kamaráda opustil poté, co se v něm objevila cizí žena a podezřelá látka na stole.

Zároveň zdůraznil, že nikdy neužil žádné drogy a je připraven podstoupit jakékoliv testy, aby své tvrzení prokázal.

„Zaznamenali jsme existenci videa s Jevgenijem Kuzněcovem na sociálních sítích. Momentálně jsme v procesu sbírání informací a nebudeme věc dále komentovat," stojí v prohlášení Washingtonu Capitals.

„Váhám, zda užít termín vyšetřování. Samozřejmě musíme se seznámit s fakty a okolnostmi. Ale nenazval bych to formálním vyšetřováním. Pochopitelně se nabízí spousta otázek k té situaci. Zjevně tam sedí na pokoji s tím, ať už je to cokoliv. Ale jen na základě tohoto (videa) jej nemůžu z čehokoliv obviňovat," cituje americký server ESPN zástupce komisionáře NHL Billa Dalyho.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..