Rubriky:

NHL

Živě

Slovenský obr musel na šití. Po úderu pukem krvácel

28. května 2019 17:17 - Boston/Praha

Boston v prvním finále dokázal fantasticky obrátit průběh zápasu a vyhrál 4:2, utkání ale nedohrála slovenská hvězda Zdeno Chára. Ten totiž inkasoval ránu pukem od jednoho ze soupeřových útočníků, začal krvácet a opustil led.

 

Bruce Bennett, ČTK/AP

Běžela třetí třetina prvního finálového utkání v bitvě o Stanley Cup, když útočník St. Louis Blues Vladimír Tarasenko napřáhl a pukem zasáhl předloktí dvaačtyřicetileté hokejové legendy Zdena Cháry, který stál před bránou, aby Rusovu střelu blokoval.

Slovenský obr začal krvácet a musel dokonce na šití. Ačkoli na ledě byla na jeho tváři k vidění bolestivá grimasa, později dostál své pověsti tvrdého hráče a velkou hlavu si ze šrámu nedělal. „Bylo to jen škrábnutí,“ cituje slovenského obránce server usatoday.com.

I přes své předčasné odstoupení ale Chára týmu pomohl k vítězství asistencí na třetí gól Bruins. Další finálový zápas je v plánu v noci ze středy na čtvrtek.

bak, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..