Živě

Pastrňák byl svědkem neobvyklé hry u ledu. Vítězi daroval puk

7. června 2019 18:20 - Boston/Praha

Ještě před začátkem pátého finále mezi St. Louis a Bostonem došlo k netradičnímu souboji o puk. Dva fanoušci si přáli získat cenný suvenýr od české hvězdy v dresu Bruins Davida Pastrňáka, dostat jej ale mohl jen jeden z nich. Vyřešili to tedy po svém - o puk si jednoduše zahráli.

 

Michael Dwyer, ČTK/AP

Tím, co rozhodlo o vítězi, byla tradiční rychlá hra kámen, nůžky, papír. Na regulérnost boje dohlížel s připraveným kotoučem sám hvězdný český hokejista.

Chvíli sice trvalo, než byl určen vítěz, protože hned čtyřikrát zvolili oba kluci stejné gesto, po pátém kole už ale bylo jasné, že puk získá fanoušek s dresem Pastrňákova kolegy Brada Marchanda. Zklamaný poražený si tak ze zápasu odnese „pouze" zážitek.

Hra, která u ledu obvykle k vidění není, zaujala - na svém oficiálním YouTube kanálu video uveřejnila sama NHL. Páté finále nakonec Bostonu i kvůli spornému gólu nevyšlo a St. Louis je díky výhře 2:1 jediný krok od zisku Stanley Cupu.

bak, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..