Rubriky:

NHL

Pastrňák byl svědkem neobvyklé hry u ledu. Vítězi daroval puk

7. června 2019 18:20 - Boston/Praha

Ještě před začátkem pátého finále mezi St. Louis a Bostonem došlo k netradičnímu souboji o puk. Dva fanoušci si přáli získat cenný suvenýr od české hvězdy v dresu Bruins Davida Pastrňáka, dostat jej ale mohl jen jeden z nich. Vyřešili to tedy po svém - o puk si jednoduše zahráli.

 

Michael Dwyer, ČTK/AP

Tím, co rozhodlo o vítězi, byla tradiční rychlá hra kámen, nůžky, papír. Na regulérnost boje dohlížel s připraveným kotoučem sám hvězdný český hokejista.

Chvíli sice trvalo, než byl určen vítěz, protože hned čtyřikrát zvolili oba kluci stejné gesto, po pátém kole už ale bylo jasné, že puk získá fanoušek s dresem Pastrňákova kolegy Brada Marchanda. Zklamaný poražený si tak ze zápasu odnese „pouze" zážitek.

Hra, která u ledu obvykle k vidění není, zaujala - na svém oficiálním YouTube kanálu video uveřejnila sama NHL. Páté finále nakonec Bostonu i kvůli spornému gólu nevyšlo a St. Louis je díky výhře 2:1 jediný krok od zisku Stanley Cupu.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..