Živě

Útočník Hagelin se upsal na další čtyři roky Washingtonu

17. června 2019 09:20 - Washington

Platově si pořádně pohoršil, ale nejspíš se mu nechce stěhovat. Švédský hokejový útočník Carl Hagelin tak bude v NHL pokračovat ve Washingtonu, s který uzavřel novou čtyřletou smlouvu na 11 milionů dolarů. Dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru, který přišel do týmu Capitals v únoru z Los Angeles, si finančně pohorší oproti dosavadnímu čtyřletému kontraktu na 16 milionů dolarů.

 

Nick Wass, ČTK/AP

"Jsme rádi, že jsme se s Carlem dohodli. Je to univerzální hráč, který může hrát v jakékoliv lajně a je skvělý na oslabení," řekl generální manažer Washingtonu Brian MacLellan.

Třicetiletý Hagelin v uplynulém ročníku měnit dres dvakrát, už v polovině listopadu se stěhoval z Pittsburghu do Los Angeles. V 58 zápasech základní části si připsal 19 bodů za pět branek a 14 asistencí. V sedmi duelech play off zaznamenal jednu přihrávku.

Bývalý hráč New York Rangers a Anaheimu má na kontě 546 utkání NHL a 241 bodů za 93 branek a 148 asistencí. V bojích o Stanleyův pohár, který získal v letech 2016 a 2017 s Pittsburghem, sehrál 128 utkání a připsal si 48 bodů za 22 gólů a 26 přihrávek.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..