Rubriky:

NHL

Jágr si podává Cháru: Máš štěstí, že už jsem podepsal s Kladnem

15. července 2019 12:12 - Praha

Když minulý týden po 21 sezonách strávených v NHL pověsil brusle na hřebík americký útočník Matt Cullen, převzal štafetu nejstaršího aktivního hráče nejlepší hokejové soutěže planety obránce Zdeno Chára. Dvaačtyřicetiletý slovenský obr tento fakt okomentoval na svém instagramovém účtu, na což následně zareagoval i o pět let starší český forvard Jaromír Jágr.

 

Profimedia.cz

Chára na sociální síti zveřejnil svou fotografii v retrodresu Bostonu a s koženou ochranou hlavy. „Je těžké uvěřit, že momentálně jsem nejstarším aktivním hráčem v NHL. Je to už dávno od mé první sezony, ale stále se cítím mladý," napsal kapitán Bruins, který s klubem v březnu prodloužil smlouvu o rok, takže ho čeká už dvaadvacátá sezona v NHL.

„Mám možnost hrát v NHL s a také proti nejlepším hráčům světa, což mě zároveň naučilo dvě věci. Být skromný a vděčný a to, že věk je jenom číslo," dodal rodák z Trenčína.

Reakce Jaromíra Jágra na příspěvek Zdena Cháry.

Instagram

Chárův příspěvek neunikl pozornosti Jaromíra Jágra, který v NHL skončil v lednu loňského roku. „Máš štěstí, že jsem na příští rok už podepsal s Kladnem, jinak bych tě sesadil z trůnu," napsal majitel a útočník Rytířů a narážel tak na fakt, že je ještě o pět let starší než Chára.

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..