Rubriky:

NHL

Mistr světa z Prahy zažil šok. Takový vzkaz jistě nečekal

10. září 2019 11:11 - Praha

Přišel ke svému zaparkovanému autu a nestačil se divit. Nejprve proto, že jeho luxusní Ferrari 458 jehož pořizovací cena se pohybuje kolem dvou set tisíc amerických dolarů (necelých pět milionů korun), bylo nabourané. Hvězdného kanadského hokejového útočníka Dallasu Tylera Seguina ještě více překvapil vzkaz, který mu viník nehody zanechal za stěračem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nešlo o žádné velké poškození, i tak si ale pachatel karambolu nejspíš moc dobře uvědomoval, že u tak luxusního vozu nebude stát jeho oprava jen pár dolarů.

Z místa nehody neutekl bez omluvy. Že by ale mistrovi světa z roku 2015 v Praze a vítězi Stanley Cupu s Bostonem (2011) na sebe zanechal kontaktní údaje? Ani náhodou.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

If you thought you were having a rough Monday, this happened to Tyler Seguin and his Ferrari 😬 . (📸: Instagram Story/@tseguin92)

Příspěvek sdílený TSN (@tsn_official),Zář 9, 2019 v 8:16 PDT

Dotyčný vzal tužku a papír, na který Seguinovi napsal tento vzkaz: „Sorry, narazil jsem ti do auta. Moje chyba, brácho. Nemám ale peníze na opravu."

Stručné a jasné...

škv, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..